M. Chládek
Jezero
No.: 1241Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:34
kamenoryt, 1963, 36 x 34,5 cm, sign. PD M. Chládek 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Eva Janíčková
Stavovské divadlo
No.: 1239Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:33
lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Stanislava Konrádová - Břežková
(1916)
Afrikány
No.: 1236Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:31
barevná suchá jehla, 20 x 21,5 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
(1916)
No.: 1235Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:30
suchá jehla, 27,3 x 11,1 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, 11/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Ladislav Tousek
(1895-?)
Les
No.: 1266Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:29
olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
J. Tauš
Tvary
No.: 1248Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:28
olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 501 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jaroslav Rajchl
(1926-2017)
Potok
No.: 1329Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:27
olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Krajina s řekou
No.: 1230Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:26
watercolour, paper, 32,7 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Krajina se snopy
No.: 1231Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:25
watercolour, paper, 1982, 29,8 x 42 cm, signed RD Plas 1982, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
Pohled na vesnici
No.: 1232Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:24
watercolour, paper, 1979, 29,5 x 41,8 cm, signed RD Plas 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Plas
No.: 1233Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:23
watercolour, paper, 1982, 29,8 x 42 cm, signed LD Plas 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
Current price: 1 CZK (1 €)
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
Current price: 202 CZK (9 €)
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
Current price: 1 CZK (1 €)
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
Current price: 1 CZK (1 €)
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
Current price: 1 CZK (1 €)
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
Current price: 101 CZK (5 €)
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
Current price: 1 CZK (1 €)
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
Current price: 1 CZK (1 €)
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
Current price: 101 CZK (5 €)
Břetislav Menčík
(1883-1958)
Portrét ženy
No.: 1272Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:09
pastel, uhel, karton, 38,5 x 29 cm, sign. PD B. Menčík, rám, na dolní straně papír mírně zašpiněn, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Josef Matějka
(1881-1953)
Pohled na les
No.: 1327Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:08
akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Kryštof
Vesnička
No.: 1249Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:07
pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jarolímek
Stavení u potoka
No.: 1254Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:06
olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Alois Jalovecký
Lesní potok
No.: 1264Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:05
olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. PD Al. Jalovecký, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
L. Hrnčíř
Rybník
No.: 1265Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:04
olej, sololit, 1969, 40 x 50 cm, sign. PD L. Hrnčíř 1969, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)