-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276780Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276781Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276785Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276786Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
Položka č.: 267600Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02
akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Elhenický
(1890-1965)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 250706Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:03
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Fanta
Břízy u potoka
Položka č.: 260110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Fojtů
(1939)
Pohled na statek v Provence
Položka č.: 269983Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž II
Položka č.: 221405Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž
Položka č.: 221404Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Krapulax
Položka č.: 221403Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Autoportrét v koláži
Položka č.: 210704Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09
koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Dívky s šelmami
Položka č.: 210703Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10
koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jirous
Kocába 1950
Položka č.: 260106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12
akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kleindienst
(1925-2012)
Portrét chlapce
Položka č.: 251982Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13
olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
Položka č.: 277665Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Dívka z profilu
Položka č.: 282046Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15
kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
Milenci
Položka č.: 278332Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Rybářka
Položka č.: 260097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19
olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Matka s děckem
Položka č.: 256154Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20
olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Letní krajina
Položka č.: 282067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:23
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO