Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
Položka č.: 220366Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
Položka č.: 220352Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)