-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Anna Macková
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:28
dřevoryt, 1952, 25 x 19,5 cm, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Svatý Václav
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:45
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoltán Vén
(1941)
Drak
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:25
lept, 10,5 x 9 cm, sign. PD Vén , č. 18/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Smutný klaun
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:03
lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
V noci za oponou
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:04
lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka u stolu
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:30
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Sovák
(1926)
Postava ve stínu
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:16
suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Kvítí v konvici
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:01
suchá jehla, pastel, 2002, 12 x 8,5 cm, sign. PD A. Antonová 02, č. 41/80, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Sova
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:03
lept, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. PD A. Antonová 87, č. 54/120, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Voják - Ex libris
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:24
litografie, 11,2 x 8,1 cm, sign. PD Karel Toman, 112/160, Ex libris Raymond E. Bowen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
O člověku..
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:10
dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Katedrála
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:28
lept, 21 x 15 cm, sign. PD Hlavatý, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Krajina pod sněhem II.
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:08
litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Krajina pod sněhem I.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:09
litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Červená krajina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:10
litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Prokop Veliký
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:00
lept, 1994, 11 x 7,5 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 58/80, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Housle
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:02
lept, 1996, 8,7 x 6,2 cm, sign. DU A. Antonová 96, č. 56/70, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Pes
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:04
lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Květina ve váze
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:05
lept, pastel, 2004, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD A. Antonová 04, č. 3/80, PF 2005, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Žena
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:21
lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Pravoslav Sovák
(1926)
V interiéru
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:15
litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Ptáčci
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:34
lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Ptáček na větvičce
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:33
lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Dajč
(1943)
Mojžíš
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:18
lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Elsie Bauknecht
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:13
lept, 1923, 13 x 13 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Alfred Schweyer
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:14
suchá jehla, 17 x 9,4 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930)
Kytice
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:06
lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Pavel Roučka
(1942)
Ohnutý kord
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:08
litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO