Tereza Kučerová
(1964)
Únava
No.: 278789Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:34
litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Tereza Kučerová
(1964)
Jeden za všechny
No.: 274651Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 22:36
litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)