Daniela Benešová
Ex libris Mája Hanová
Položka č.: 280266Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:05
litografie, 1994, 13 x 10,5 cm, sign. PD Benešová, 55/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Daniela Benešová
Položka č.: 274700Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 09:16
litografie, 1991, 46,5 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 60/100, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Daniela Benešová
Položka č.: 260089Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:05
litografie, 2002, 12,2 x 8,2 cm, sign. DU D Benešová 02, 115/125, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Daniela Benešová
Strom
Položka č.: 270042Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:01
litografie, 1999, 13,4 x 9 cm, sign. DU D. Benešová 99, č. 7/85, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)