Daniela Benešová

  • Daniela Benešová

    Zimní alej

    Položka č.: 240856

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:30

    litografie, 1987, 11,7 x 8,4 cm, sign. DU DBenešová 87, 22/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    Začneme znova a líp?

    Položka č.: 239251

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:04

    litografie, 1991, 12,2 x 8 cm, sign. DU D Benešová 91, 46/190, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    Melodie do fialova

    Položka č.: 200045

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:11

    litografie, 20 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Daniela Benešová

    Stromy

    Položka č.: 237300

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:00

    litografie, 1999, 14,4 x 10,7 cm, sign. DU Daniela Benešová 99, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu