Pavel Kopp
(1940)Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967.
Pavel Kopp
Florencie, Piazza Signoria 1975
Položka č.: 274908Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:32
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu f…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Pavel Kopp
Gargano
Položka č.: 264351Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 19:50
fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)