Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
No.: 281639Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:22
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)