Maria la Roche
(1870-1952)
Marburg an der Lahn
Položka č.: 276280Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:41
litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)