Antonín Boubín
Staré Buky
Položka č.: 267337Vyvolávací cena: 370 CZK (16 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:25
olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám
Aktuální cena: 370 CZK (16 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Staré Buky
Aktuální cena: 370 CZK (16 €)