Jan Konůpek
Jan Konůpek
Exlibris
Položka č.: 281014Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:20
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Městské zákoutí
Položka č.: 281255Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:42
pastel, papír, 25,8 x 37 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Konůpek
Alois Dyk PF 1935
Položka č.: 220229Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08
lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Souboj
Položka č.: 282033Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:40
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK