Jan Coufal
Z Českého Krumlova I.
Položka č.: 262815Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:20
litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova II.
Položka č.: 262816Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:19
litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova III.
Položka č.: 262817Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova IV.
Položka č.: 262818Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)