Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Edvard Grieg
Položka č.: 276982Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:33
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hector Berlioz
Položka č.: 276981Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:34
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Gustav Mahler
Položka č.: 276980Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:35
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 276979Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:36
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Mistr popravčí
Položka č.: 212722Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37
akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Neposeda
Položka č.: 244166Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:38
tuš, běloba, papír, 24,5 x 42 cm, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Akt dívky
Položka č.: 278315Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Brouk
Položka č.: 276198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40
koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Tento dům byl v péči nájemníků..
Položka č.: 265499Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41
tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Má okno
Položka č.: 276414Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Trosečník
Položka č.: 276412Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Napište mi to na futro
Položka č.: 276411Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44
tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Záchytná stanice
Položka č.: 276410Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Matuška
(1944)
Rozhlas
Položka č.: 265505Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46
litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
Položka č.: 276425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
Položka č.: 276423Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!
Položka č.: 276422Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49
tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
Položka č.: 276421Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
Položka č.: 276420Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kytice
Položka č.: 178844Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:00
mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
Položka č.: 180253Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:02
glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
Položka č.: 180254Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:04
glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Práce na poli
Položka č.: 211274Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:06
tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Procházka v horách
Položka č.: 215531Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:08
lept, 1920, 25 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek
Položka č.: 222013Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:12
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO