Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antiqariátu Radhošť.
t: +420 734 258 869
e: info@antiqari.at

  • Bohumil Ullrych

    Sedící děvče

    Položka č.: 204857

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:00

    tužka, kvaš, papír, 1935, 19 x 15,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie na mlatě

    Položka č.: 204858

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:03

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    Položka č.: 204859

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:06

    tužka, kvaš, papír, 1943, 38 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expoz…

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky (Konvolut 6 kreseb)

    Položka č.: 204860

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:09

    tužka, kvaš, papír, 1924, sign. Ullrych 24, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v B…

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 204861

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:12

    tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v B…

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 204862

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:15

    akvarel, papír, 1926, 20, x 16,7 cm, sign. PD B. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající ženy

    Položka č.: 204863

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:18

    tužka, akvarel, papír, 1928, 19 x 28,5 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v G…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Waizer

    Národní divadlo

    Položka č.: 204864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:21

    dřevoryt, 8,5 x 12,8 cm, sign. PD JWaizer,

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Soubor pozvánek a poštovních známek

    Položka č.: 204865

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:24

    13x tisk a 2x poštovní obálka, obálky vydala Československá pošta, Praha, 30.5. 1978, , žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tomáš Bím: Obrazy, litografie

    Položka č.: 204866

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:27

    tisk, plakát, 1985, 42 x 31 cm, plakát k výstvě v Galerii Fronta, Praha, 7.-31.3. 1985, při okrajích poškozený papír, , studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID654 Historie příhozu

  • Rudolf Beneš

    (1896-1971)

    Ex libris Marie Jančáková

    Položka č.: 204867

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:30

    dřevoryt, 1944, 7,7 x 5 cm, PD značeno ve štočku B 1944,

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Jaroslava Pešicová: Obrazy

    Položka č.: 204868

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:33

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, , žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Štorek

    (1933-1999)

    František Štorek: Plastiky

    Položka č.: 204869

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:36

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985,

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská: Dětem

    Položka č.: 204870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:39

    tisk, plakát, 1982, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 10.2-10.3. 1982, při okrajích lehce pokrčený papír, , žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ochránci jelenů

    Položka č.: 204871

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:42

    vystřihovánka, papír, 5,5 x 8,5 cm, lehce poškozeno,

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Konvolut 3 Ex libris

    Položka č.: 204872

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:45

    3x lept, lehce zažloutlý papír,

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Alena Antonová

    Položka č.: 204873

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:48

    akvatinta, 1994, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD A. Antonová, č. 47/220, , žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Černoch

    Pražské dláždění

    Položka č.: 204874

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:51

    fotografie, 1991, 50,7 x 60,8 cm, sign. PD Pavel Černoch, lehce pokrčený papír,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Černoch

    Pražská louže

    Položka č.: 204875

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:54

    fotografie, 1990, 50,7 x 60,8 cm, sign. PD Pavel Černoch,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Návrh ke kalendáři ČKD Lokomotivka

    Položka č.: 204876

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:57

    litografie, 1995, 19 x 44 cm, sign. PD Jiří Bouda 95, autorský tisk, při okrajích lehce poškozený papír, , studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Tomáš Bím

    OF: Tak dej se k nám a projdem svět

    Položka č.: 204877

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:00

    litografie, 1989, 70,5 x 56 cm, sign. PD Tomáš Bím 89 XI., č. 77/100, při okrajích lehce pokrčený papír, , studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Portrét Edvarda Beneše

    Položka č.: 204878

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:03

    mastný pastel, papír, 32,5 x 24,3 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír,

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID811 Historie příhozu

    Garáž

    Položka č.: 204879

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:06

    tisk, plakát, 42,5 x 59,5 cm, hudební plakát, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 204880

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:09

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD, rám, rám poškozen,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 204881

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:12

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Hruška

    Plachetnice

    Položka č.: 204882

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:15

    akvarel, papír, 38,5 x 49 cm, sign. PD J. Hruška, rám, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Pohled na hory

    Položka č.: 204883

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:18

    olej, papír, 40 x 48 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • Hugo Böttinger

    (1880-1934)

    Kvarteto

    Položka č.: 204884

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:21

    litografie, 1907, 19,6 x 32,5 cm, PD značeno na kameni Hugo Böttinger 1907, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Bazén

    Položka č.: 204885

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:24

    litografie, 1995, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. VIII/X, na rámu drobné oděrky, , studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň (od Roudné)

    Položka č.: 204886

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 21:27

    kolorovaná litografie, 1960, 30 x 43,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1960, rám, na rámu drobné oděrky, , žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu