Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Pavel Horák

    Kompozice XII.

    Položka č.: 184647

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:32

    olej, plátno, 2012, 30 x 35 cm, sign. vzadu P. Horák XII, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Pohled na městečko

    Položka č.: 185082

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:34

    tužka, akvarel, papír, 1967, 40,5 x 29,5 cm, PD monogr. FH 67, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hanák

    Hory

    Položka č.: 185083

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:36

    kvaš, papír, 30 x 42,5 cm, PD monogr. FH , rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Vila na pobřeží

    Položka č.: 185099

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:38

    tužka, kvaš, papír, 1965, 61 x 43 cm, PD monogr. FH 65

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 185103

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:40

    tužka, kvaš, papír, 1978, 65,5 x 45 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 185104

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 185109

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:44

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Moře

    Položka č.: 185111

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:46

    tužka, kvaš, papír, 1965, 22 x 31,3 cm, PD monogr. FH 65

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 185117

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:48

    tužka, kvaš, papír, 1979, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 79, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice v modré váze

    Položka č.: 185118

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:50

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 185124

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:52

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Hanák

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 185125

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:54

    tužka, kvaš, papír, 1981, 90 x 65,7 cm, LD monogr. FH 81, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dragouni

    Položka č.: 193419

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:56

    lept, 24,8 x 23 cm, sign. PD AJ Alex, č. 45/65, lehce zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koňská jízda

    Položka č.: 193420

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:58

    lept, 21 x 26,5 cm, sign. PD AJ Alex, č. 45/65, lehce zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Přívoz

    Položka č.: 193421

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:00

    lept, 25 x 32,5 cm, sign. PD AJ Alex, č. 45/65, lehce zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Poustová

    Betlém II.

    Položka č.: 193815

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:02

    dřevoryt, 1970, 39,8 x 27,8 cm, sign. PD Anna Poustová 70, č. 27/50, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 195334

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:04

    olej, plátno, 2010, 35 x 45 cm, sing. vzadu R. Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Položka č.: 196295

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:06

    olej, překližka, 1967, 34,5 x 41,5 cm, sign. LN Josef Zamazal, rám

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Rozhovor

    Položka č.: 200639

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:08

    tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Obchodník

    Položka č.: 200640

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:10

    tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce poškozený rám

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Pod Janem Žižkou

    Položka č.: 200641

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:12

    tužka, tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce poškozený rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Novák

    Múza

    Položka č.: 201389

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:14

    litografie, 20 x 35 cm, sign. PD JosefNovák, rám, č. 98/200

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Lev

    Položka č.: 203187

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:16

    linoryt, 1962, 16,3 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3908 Historie příhozu

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:18

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Váhy

    Položka č.: 203237

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:20

    tužka, akvarel, papír, 1924, 42,5 x 31 cm, PD monogr. JB 24, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID3556 Historie příhozu

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Cesta do fabriky

    Položka č.: 203255

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:22

    litografie, 8,5 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Čech

    Osvěžení

    Položka č.: 203261

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:24

    tužka, tuš, pastel, papír, 22 x 30 cm, sign. PD ČechF, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Aladinova lampa

    Položka č.: 203411

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:26

    dřevoryt, 1976, 8,4 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 29/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Poustevník

    Položka č.: 203573

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:28

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,5 x 20,8 cm, LD značeno v desce Sadeler, č. 15, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Odsouzený

    Položka č.: 203574

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 20:30

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,2 x 20,9 cm, LD značeno v desce Sadeler, č. 14, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny