Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:01

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:02

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:03

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:04

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na poli

    Položka č.: 196141

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:05

    dřevoryt, 25 x 34,5 cm, monogr. v desce LD A.M., zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Vacek

    Druhý břeh

    Položka č.: 196219

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:06

    litografie, 1997, 31,9 x 24,7 cm, sign. PD Ludvík Vacek 97, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vávra

    Kůň s povozem

    Položka č.: 196526

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:07

    pastel, papír, 1925, 25 x 20,5 cm, sign. PD Vávra Paříž 1925, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonička v Hronseku na Slovensku

    Položka č.: 201120

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Generál

    Položka č.: 204845

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:09

    litografie, 17,5 x 7,7 cm, sign. PD K. Toman, č. 4/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Joža Bok

    Radnice v Dobrušce

    Položka č.: 207169

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:10

    akvarel, tužka, papír, 38 x 23,5 cm, sign. PD Joža Bok, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Eryníe

    Položka č.: 207525

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:11

    lept, 15,8 x 9,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina na Hané

    Položka č.: 207635

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:12

    lept, 25 x 32,2 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Na pastvě

    Položka č.: 207669

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:13

    litografie, 1944, 25,4 x 39,7 cm, sign. PD K. Oberthor 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:14

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:15

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Don Giovanni 29.X.1787

    Položka č.: 217495

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:16

    litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:18

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:19

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Filipi?

    Brána u Strahovského kláštera

    Položka č.: 217501

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:20

    lept, 23,8 x 14,7 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Dana Hlobilová

    (1928)

    Pražské věže

    Položka č.: 217502

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:21

    litografie, 18,5 x 9 cm, sign. PD Dana Hlobilová, č. 18/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:22

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 217507

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:23

    měkký kryt, 15,6 x 20,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:24

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Hrad z Chotkovy silnice

    Položka č.: 217517

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:25

    lept, 17,6 x 10,7 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 218041

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:26

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Ostravsko

    Položka č.: 218049

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:27

    dřevoryt, 27,8 x 33,6 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Čtenář

    Položka č.: 218067

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:28

    lept, 9 x 8 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Rodiče

    Položka č.: 218070

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:29

    mědirytina, 38,8 x 30 cm, sign. PD Cyril Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasáček

    Položka č.: 218076

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:30

    akvatinta, 18,8 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)