Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • M. Krupps

    Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

    Položka č.: 123463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Maďarský sen

    Položka č.: 138788

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:05

    suchá jehla, 1994, 29,2 x 33,5 cm, sign. PD JJ Králík 94, pasparta, č. 11/120, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:10

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Strom

    Položka č.: 174194

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:15

    dřevoryt, 17 x 11,2 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Houdek

    Paridův soud

    Položka č.: 177095

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:20

    litografie, 1988, 35,2 x 23,2 cm, sign. PD Houdek 88, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    Položka č.: 177598

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:25

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavla Schvánková

    Vesnička v zimě

    Položka č.: 177619

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:30

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1979, 31,5 x 29 cm, sign. LD Pavla Schovánková 1979, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Noční krajina

    Položka č.: 177661

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:40

    olej, sololit, 25 x 49 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • J. Veselý

    Chalupy

    Položka č.: 177665

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:45

    lept, 1952, 24,5 x 35,5 cm, sign. PD J. Veselý, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    Položka č.: 177666

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:50

    akvarel, papír, 7x 12 cm, sign. PD L. Jelínek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Niagara

    Položka č.: 177668

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 10:55

    monotyp, 1976, 48 x 31,5 cm, sign. PD Josef Piorecký 76, pasparta, prasklé sklo, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Plachetnice

    Položka č.: 177772

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:05

    akvarel, karton, 48 x 33 cm, pasparta, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

    Letní krajina

    Položka č.: 177773

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:10

    tempera, papír, 20 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Muxlová

    Větvička třešně

    Položka č.: 177847

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:15

    olej, plátno, 48 x 38 cm, sign. PD Muxlová, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 177876

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Raymond Leslie Eyerly

    Žena z oregonského kmene Navajo

    Položka č.: 179050

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:25

    tisk, 28 x 21 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 179052

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Vaculka

    (1914-1977)

    Položka č.: 179067

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:35

    litografie, 1949, 16 x 19 cm, sign. PD Vaculka 49, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce a R. Lisovského na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, prof. V. Nowaka, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU tamtéž, čestný rok v grafické speciálce prof. V. Silovs…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:40

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Náčelník Apačů

    Položka č.: 179112

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:45

    akvarel, tužka, papír, 44 x 31 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského

    Položka č.: 181022

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:50

    akvarel, běloba, tuš, papír, 30 x 22 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavla Soukupová

    Ornament

    Položka č.: 181696

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 11:55

    reliéfní tisk, 1989, 37,7 x 28,6 cm, sign. PD Pavla Soukupová 89, č. 56/62, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Matěj Svoboda

    Motýlci

    Položka č.: 181699

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 12:00

    dřevoryt, 1989, 35,2 x 25,2 cm, sign. PD Matěj Svoboda 89, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Bourec morušový

    Položka č.: 182037

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 12:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 12:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 185291

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 12:15

    tužka, akvarel, papír, 49 x 31,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Špicner

    Interiér chrámu

    Položka č.: 185339

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 12:20

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Špicner

    Staroměstská radnice

    Položka č.: 185340

    Plánované ukončení: 20. 11. 2017 12:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)