Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Eva Šlachtová

    Tajemství Josefova

    Položka č.: 218738

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:20

    pastel, 57 x 42 cm, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Vítězslav Müller

    Misery

    Položka č.: 218739

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:25

    suchá jehla, 1991, 24,5 x 16 cm, sign. PD Müller 91, rám, č. 9/20, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Ivan Hradec

    Položka č.: 218740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:30

    hlubotisk, 8,9 x 4,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Velký soubor deseti linorytů

    Položka č.: 218741

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:35

    linoryt, 2004, 60 x 40 cm, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 218742

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:40

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 116/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Ptáček

    Po plese

    Položka č.: 218743

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:45

    litografie, 2005, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Katedrála od Nového Světa

    Položka č.: 218744

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:50

    litografie, 1995, 17 x 13,5 cm, sign. PD Luňák 95, č. 11/18, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Vondráček

    Černínský palác

    Položka č.: 218745

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 19:55

    ocelorytina, 22,5 x 15 cm, sign. PD M.Vondráček, č. 99/100, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olga Vychodilová

    Loď se střelkou

    Položka č.: 218746

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:00

    lept,papír, 2008, 13 x 8,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 71/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Lučištník - Tassili

    Položka č.: 218747

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:05

    slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, PD značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Ptáček

    Ex libris Eva a Jiří Němcovi

    Položka č.: 218748

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adéla Lustigová

    Položka č.: 218749

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:15

    akryl, plátno, 30 x 40 cm

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 218750

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:20

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Přítelkyně

    Položka č.: 218751

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:25

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 10/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Smuteční pochod

    Položka č.: 218752

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:30

    litografie, 15,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ewa Nemoudrý

    Il m´avait invité un jeur

    Položka č.: 218753

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:35

    litografie, 63 x 48 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 37/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ewa Nemoudrý

    Dálniční sbírka

    Položka č.: 218754

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:40

    litografie, 20x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 17/90, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Martin Salajka

    (1981)

    Les

    Položka č.: 218755

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:45

    litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 37/50, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Space is joy

    Položka č.: 218756

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 20:50

    akryl, plátno, 2017, 30 x 21 cm, sign. vzadu Lipowski 2017

  • Jana Reinerová

    Obleva na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 218762

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:20

    litografie, 24 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 48/60

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 218763

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:25

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 9/55

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 218765

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:35

    litografie, 33 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/73

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Topoly a sníh

    Položka č.: 218766

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:40

    kombinovaná technika, plátno, 39,5 x 46 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská s pohledem na Hradčany

    Položka č.: 218767

    Vyvolávací cena: 28.500 CZK (1.140 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:45

    kombinovaná technika, plátno, 51 x 58 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 28.500 CZK (1.140 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď a zákoutí

    Položka č.: 218768

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:50

    kombinovaná technika, plátno, 37 x 43 cm, sign. PD Reinerová

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka u zdi

    Položka č.: 218769

    Plánované ukončení: 22. 01. 2018 21:55

    kombinovaná technika, plátno, 52 x 62 cm, sign. PD Reinerová, rám

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Carpe Diem

    Položka č.: 199664

    Plánované ukončení: 23. 01. 2018 17:50

    litografie, 2016, 11 x 15 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Zdeňka Boušková

    Vnitřní ilustrace (Charlie)

    Položka č.: 199885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2018 17:55

    perokresba, papír, 10 x 8 cm, sign. PD Boušková

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeňka Boušková

    Vnitřní ilustrace (Čarodějka)

    Položka č.: 199886

    Plánované ukončení: 23. 01. 2018 18:00

    perokresba, papír, 9 x 7 cm, sign. PD Boušková

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeňka Boušková

    Frea

    Položka č.: 199891

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2018 18:05

    pastel, papír, 2013, 45,5 x 32 cm, sign. PD Boušková 13

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)