Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Václav Bláha

    Vejce II.

    Položka č.: 137707

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:05

    litografie, 1982, 10,2 x 7,1 cm, sign. PD V. Bláha 82, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bláha

    Jiskření

    Položka č.: 137706

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:10

    litografie, 1982, 10,1 x 7 cm, sign. PD V. Bláha 82, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bláha

    Vejce

    Položka č.: 137705

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:15

    litografie, 1982, 10,3 x 7 cm, sign. PD V. Bláha 82, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Večírek

    Položka č.: 225406

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Na paměť loutkáře Ing. Františka Čecha

    Položka č.: 121874

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:25

    dřevoryt, 1952, 9,1 x 12 cm, sign. PD Cinybulk, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    U stáda ovcí

    Položka č.: 188154

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:30

    dřevoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Olga Čechová, při okrajích mimo tisk na papíře skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Píseň písní

    Položka č.: 121873

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:35

    suchá jehla, 1996, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD Olga Čechová 96, 81/150, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    Položka č.: 209251

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:40

    lept, 12,7 x 7,7 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sběratel

    Položka č.: 132191

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:45

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PD v kameni P. Dillinger, pozvání k valené hromadě Spolku sběratelů exlibris v Praze v nědeli 24. března 1946, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 225405

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:50

    litografie, 21,1 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Položka č.: 197009

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 18:55

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Fišárek

    Velikonoce

    Položka č.: 185632

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:00

    olej, lepenka, 1995, 31 x 31 cm, sign. DU Fišárek 95, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Fuchs

    Položka č.: 225393

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:05

    tempera, tuš, běloba, papír, 1972, 49,5 x 16 cm, sign. PD Fuchs 72, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 225380

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:10

    lept, 16,2 x 24,8 cm, sign. PD V. Hejna, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Nové Město nad Metují

    Položka č.: 179449

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:15

    ocelorytina, ruční papír, 1976, 11,3 x 13 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Kostel sv. Petra v Poříčí nad Sázavou

    Položka č.: 179448

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:20

    ocelorytina, 11,8 x 9,4 cm, značeno PD v desce Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zlata Hildová - Kuželová

    (1926-2006)

    Konvolut 10-ti kreseb a grafik

    Položka č.: 188757

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:25

    9x kresba, 2x dřevoryt, 10 x 13 ; 26 x 20 cm, některé signovány, práce z grafické školy (např. Sklář, Švadlena a Vodník), Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky a Mokrého na Státní grafické škole v Praze, členka Ústředního svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Natalie Hlubučková - Soukupová

    Pohled na chrám sv. Víta

    Položka č.: 179365

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:30

    litografie, 14,4 x 21 cm, sign. PD Hlubučková - Soukupová, Antikvariát Dlážděná, studovala na Pedagogické fakultě UK v Praze a u prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pohledy

    Položka č.: 188207

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:35

    serigrafie, 22,3 x 14 cm, sign. DU Hořánek 86, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID515 Historie příhozu

  • V. Hospergr

    Zámek Hluboká

    Položka č.: 225365

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:40

    tužka, papír, 1951, 24 x 36 cm, sign. PD V. Hospergr 1951, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jitka Hrstková

    V cirkuse

    Položka č.: 179368

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:45

    lept, 15 x 9,8 cm, sign. PD Jitka Hrstková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Hudec

    Spoření na krásné babí léto

    Položka č.: 131544

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:50

    tuš, tempera, papír, 22,7 x 15,6 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Položka č.: 225368

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 19:55

    litografie, 10 x 19,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, 54/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4750 Historie příhozu

  • Sláva Jílek

    (1928-2004)

    Položka č.: 188289

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:00

    lept, 1991, 20,2 x 10,4 cm, sign. PD S. Jílek 91, 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 225378

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:05

    litografie, 21,5 x 22,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Rogallo

    Položka č.: 197019

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:10

    litografie, 23 x 14,5 cm, sign. LD L. J. Kašpar, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Městský znak

    Položka č.: 197018

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:15

    litografie, 23,2 x 14,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4229 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Bakchanálie II.

    Položka č.: 188208

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:20

    litografie, 1994, 22,7 x 15,8 cm, sign. DU JKavan 94, 74/200, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Herbert Kisza

    Čínský motiv II.

    Položka č.: 225341

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:25

    lept, 1987, 21,5 x 9,7 cm, sign. PD H. Kisza 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • M. Kofinas

    Položka č.: 225367

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2018 20:30

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 11 cm, sign. PD M. Kofinas, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)