Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • František Zálabský

    Položka č.: 212031

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:32

    litografie, 1994, 44,5 x 35 cm, sign. PD František Zálabský 94, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u Z. Buriana, poté na VŠUP v Praze, člen skupiny Nedonošení

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kaktusy

    Položka č.: 212032

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:34

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 18/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 212033

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:36

    lept, 25,5 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamila Ženatá

    Anděl

    Položka č.: 212034

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:38

    lept, 24,8 x 27 cm, sign. DU Kamila Ženatá, č. 10/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Schoulená

    Položka č.: 212035

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:40

    litografie, 1978, 49,5 x 31 cm, sign. PD A. Fuchs 78, č. 29/50, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Sedící dívka

    Položka č.: 212036

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:42

    litografie, 1975, 59 x 38 cm, sign. PD A. Fuchs 75, č. 31/40, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Oran

    Položka č.: 212037

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:44

    kolorovaná mědirytina, 13,8 x 18,8 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dragoun (Königreich Hannover)

    Položka č.: 212038

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:46

    kolorovaná litografie, 25,7 x 22,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 212042

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:48

    litografie, 1973, 33 x 45 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1973, autorský tisk č. 75/109, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karl Winkel

    (1899-1957)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 212043

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:50

    litografie, 25 x 38 cm, sign. PD Karl Winkel, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Kokeš, co chceš?

    Položka č.: 212044

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:52

    dřevořez, 1974, 30 x 25,5 cm, sign. PD Anna Poustová 1974, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 212045

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:54

    lept, 35 x 32,3 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Jirka

    (1922-2008)

    Strom

    Položka č.: 212047

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:56

    litografie, 38 x 52,5 cm, sign. DU Oldřich Jirka, č. 13/25, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karl Winkel

    (1899-1957)

    Položka č.: 212048

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 19:58

    litografie, 25 x 38 cm, sign. PD Karl Winkel, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 212049

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:00

    litografie, 1976, 26 x 45,3 cm, sign. PD Z. Oberthorová 76, č. 5/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Pražský hrad

    Položka č.: 212051

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:02

    litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, č. 1/200, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Chrám sv. Víta (chrlič)

    Položka č.: 212052

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:04

    lept, 9,3 x 12 cm, sign. PD Votlučka, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Chrám sv. Víta (chrlič)

    Položka č.: 212053

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:06

    lept, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD Votlučka, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 212054

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:08

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 212056

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:10

    litografie, 13 x 7,8 cm, sign. PD C Bouda, s básní a podpisem Viléma Závady, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Saská brána v Plzni

    Položka č.: 212059

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:12

    mědirytina, 12,9 x 17,4 cm, vyryl J. Rybička, vydalo knihkupectví I. L. Kober v Praze, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID693 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - Hlavní kostel

    Položka č.: 212060

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:14

    litografie, 19,2 x 19,5 cm, PD značeno F. V. Eisenreich, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - U městských hradeb

    Položka č.: 212061

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:16

    litografie, 19,2 x 19,7 cm, PD značeno F. V. Eisenreich, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Velbloud

    Položka č.: 212062

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:18

    litografie, 35 x 23,5 cm, sign. PD Jan Samec, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Zubr a čmelák

    Položka č.: 212063

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Pavlátová

    (1982)

    Maska

    Položka č.: 212064

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:22

    tuš, papír, 2006, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD A. Pavlátová 2006, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • L. Itisch

    Královna Victoria

    Položka č.: 212065

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:24

    litografie, 31,5 x 24 cm, provedl E. G. May, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vilhelm Karl Ferdinand Arnesen

    (1865-1948)

    Plachetnice v bouři

    Položka č.: 212066

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:26

    fotogravura, 23 x 33,5 cm, LD značeno Vilh. Arnesen, provedl Gebbi & Husson, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 212068

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:28

    akvarel, papír, 40 x 30,5 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pejsek a krabice

    Položka č.: 212069

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:30

    knižní litografie, 21 x 17,5 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)