• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Mistr Jan Hus

    Položka č.: 205230

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:00

    akvatinta, 46,5 x 31 cm, sign. PD A.J. Alex, na papíře mimo tisk skvrny, natržený okraj, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Černý - Klatovský

    (1919-1997)

    Jan Žižka

    Položka č.: 190647

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:02

    tuš, papír, 43,5 x 29,7 cm, sign. PD Černý K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • G. Delčev

    Rigorosum

    Položka č.: 223219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:03

    tisk, 1933, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD Ge. Delčev Praha 33, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 235190

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:04

    lept, 19,1 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Ulice v Orientu

    Položka č.: 184347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:05

    litografie, 36,3 x 25,2 cm, sign. PD Fiala, 25/30, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt ve stoje

    Položka č.: 223198

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:06

    tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, na zadní straně popsáno autorem popisem obrazu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Cheb

    Položka č.: 229758

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:07

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,3 x 26,5 cm, značeno LD na kameni Haun, rám, dole značeno gez u. lith. v. A. Haun a PD Druck v W. Korn in Berlin, vodní skvrna na paspartě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hermann Hirzel

    (1864-1939)

    Cypřiše

    Položka č.: 193339

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:08

    lept, 1894, 25 x 18 cm, značeno LN v desce H. Hirzel 1894

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Malíř

    Položka č.: 227601

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:09

    litografie, 1920, 36 x 43 cm, sign. PD AKašpar 1920, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Na poli

    Položka č.: 228570

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:10

    lept, 1953, 18 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová 1953, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Schönbrunn

    Položka č.: 235169

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:11

    lept, 8,3 x 7,5 cm, značeno PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Sievering

    Položka č.: 235168

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:12

    lept, 7,1 x 9,6 cm, značeno PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Maria Stiesen

    Položka č.: 235167

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:13

    lept, 7,9 x 5,3 cm, sign. PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Stefansdom

    Položka č.: 235166

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:14

    lept, 9 x 6,3 cm, sign. PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Stephansturm

    Položka č.: 235165

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:15

    lept, 9,5 x 6,7 cm, sign. PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Němec

    (1886-1972)

    Rábí od severu

    Položka č.: 124288

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Soud

    Položka č.: 227599

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 31,5 x 22 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Neurčený autor (Rakousko)

    ( )

    Salcburg

    Položka č.: 229859

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:18

    lept, 18,2 x 27,8 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Schwalbennest (Německo)

    Položka č.: 223161

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:19

    ocelorytina, 1938, 12,1 x 15,8 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mühlhausen (Nelahozeves)

    Položka č.: 223160

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:20

    ocelorytina, 1938, 11,5 x 15,3 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Znaim (Znojmo)

    Položka č.: 223157

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:21

    ocelorytina, 1938, 12 x 15,5 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Návrhy na pohlednice

    Položka č.: 235142

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:22

    2xx akvarel, papír, 13,5 x 20,5 - 12 x 17 cm, 1x na zadní straně značeno razítkem Pekárkovy sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Eryngium campestre

    Položka č.: 209378

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:23

    tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dipsacus silvester

    Položka č.: 209377

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:24

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    The Leg - Itimate Drama

    Položka č.: 209268

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:25

    litografie, 35,8 x 22,7 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 190332

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:26

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Poiret

    Rozmnožování stromů

    Položka č.: 223263

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:27

    mědirytina, 18./19. století, 25 x 21 cm, značeno PD v desce Dessiné et Gravé par Poiret fils., Ilustrace z Histoire Naturelle

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda Nového vřídla

    Položka č.: 203796

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:28

    ocelorytina, 19. století, 11,2 x 16,2 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen bey J. Poppel., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1807-1882)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 203795

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:29

    ocelorytina, 19. století, 11 x 15,7 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen v. Ch. Rosée Nbg., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Rajsnov

    Věž u Mánesa

    Položka č.: 235175

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:30

    fotorytina, 1931, 7,7 x 5,3 cm, sign. PD Rajsnov, použito jako pohlednice, vzadu razítko fotorytina A. Rajsnova, mírně pokrčený podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)