Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antikvariátu Ostrovní
t: +420 605 285 471
e: antikvariat-vltavin@email.cz

  • Alena Antonová

    Sv. Magdalena

    Položka č.: 169150

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:05

    dřevoryt na japanu, 1980, 14,5 x 12,8 cm, sign. PD A. Antonová 80, 7/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 195369

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:10

    tužka, papír, 29 x 18,8 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Bernat

    Poslední přání

    Položka č.: 122389

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:15

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD Jan Bernat, 3/41, dole text: Pane kat, mohl bych vám jako poslední přání žužlat chvilinku ouško?, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bradáčka na AVU v Praze, člen Volného sdružení Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílkovský

    (1909)

    Kohouti

    Položka č.: 131901

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:20

    suchá jehla, 8,4 x 29 cm, sign. PD F. Bílkovský, při levém kraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1921-2014)

    Na pláži

    Položka č.: 196830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:25

    tempera, sololit, 27 x 42,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1999 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1921-2014)

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 196828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:30

    tempera, karton, 30,2 x 40,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1921-2014)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 196491

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:35

    tempera, karton, 49 x 71 cm, monogr. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Zámek Hluboká

    Položka č.: 208409

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:40

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5720 Historie příhozu

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Partyzánská skrýš Franty Mrázka v Hos. Koutech

    Položka č.: 205090

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:45

    tužka, papír, 1946, 11,2 x 15,4 cm, monogr. PD O. B., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Budilovská

    Z Klatov

    Položka č.: 189288

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:50

    tempera, papír, 1949, 19 x 27,5 cm, monogr. PD E. B. 49, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hana Čápová

    Přeludy

    Položka č.: 199119

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 13:55

    lept, 1987, 15,5 x 8,5 cm, sig. PD Hana Čápová 87, 57/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Černý

    O

    Položka č.: 199123

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:00

    lept, 1987, 12 x 9,5 cm, sign. DU Stanislav Černý, 57/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5920 Historie příhozu

  • Jean d'Hondt

    Mořský břeh

    Položka č.: 198324

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:05

    akvarel, papír, 21,7 x 31,7 cm, sign. PD Jean d'Hondt, rám, na zadní straně razítko Espace graphique Saint - Quentin, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ženy u potoka

    Položka č.: 193489

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:10

    lept, 36,3 x 29,2 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Dobiáš

    Letní krajina

    Položka č.: 190582

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:15

    olej, plátno, 40 x 69,5 cm, sign. PD Dobiáš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dobiáš

    Položka č.: 190581

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:20

    olej, plátno, 33 x 68,5 cm, sign. PD Dobiáš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Dostál

    Minesengr

    Položka č.: 190622

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:25

    linoryt?, 41 x 30,5 cm, sign. PD Jan Dostál, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří František Dvořák

    Tvář

    Položka č.: 139906

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:30

    pastel, uhel, papír, 44,8 x 33,3 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Strana

    Položka č.: 139905

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:35

    pastel, uhel, papír, 2013, 41,9 x 29,6 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Dívka s jablkem

    Položka č.: 181880

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:40

    litografie, 18,7 x 11,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 169175

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:45

    litografie, 22 x 16 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 80/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Střelecký ostrov

    Položka č.: 138006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:50

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 88/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Noční jezero

    Položka č.: 137997

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 14:55

    litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 52/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Výhled z okna

    Položka č.: 137982

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:00

    litografie, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 122/130, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 137980

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:05

    litografie, 21 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 12/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Entler

    Barevná kompozice

    Položka č.: 137998

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:10

    litografie, 22,1 x 18 cm, sign. PD Milan Entler, 53/80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Erazim

    Průnik No. 1

    Položka č.: 199128

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:15

    lept, akvatinta, 1987, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD M. Erazim 87, 57/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Fišárek

    Velikonoce

    Položka č.: 185632

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:20

    olej, lepenka, 1995, 31 x 31 cm, sign. DU Fišárek 95, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Fišárek

    Jaro

    Položka č.: 203081

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:25

    olej, karton, 2010, 30 x 40 cm, sign. LD Fišárek 2010, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Fišárek

    Konstrukce

    Položka č.: 203083

    Plánované ukončení: 24. 04. 2017 15:30

    akryl, karton, 2000, 39 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 2000, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)