• Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Strom

    Položka č.: 182914

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:31

    mezzotinta, 1990, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 1990, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet a Král

    Položka č.: 182915

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:32

    inkoust, tuž, ruční papír, 2005, 58 x 42 cm, sign. PD Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Šafránek

    Sevření

    Položka č.: 183780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:33

    dřevořez, 1993, 42 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Skloubení

    Položka č.: 183782

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:34

    dřevořez, 1993, 42,5 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Jihočeské náměstí II.

    Položka č.: 185385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:35

    lept, 30 x 45 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/40, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Novotný

    Večer

    Položka č.: 185391

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:36

    litografie, 1991, 69 x 53 cm, sign. PD Jiří Novotný 91, č. 10/30, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét

    Položka č.: 185401

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:37

    dřevoryt, 1952, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Kyselová

    Sestřička dává poslední záchranu

    Položka č.: 185403

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:38

    litografie, 2005, 32 x 48 cm, sign. PD Micheala Kyselová, č. 4/7

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s ananasem

    Položka č.: 185413

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:39

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Helena Vanišová

    Na procházce

    Položka č.: 185424

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:40

    kombinovaná technika, 9,6 x 13 cm, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 186981

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:41

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Orlíček

    Položka č.: 186982

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:42

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186993

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:43

    akvarel, perokresba, karton, 2004, 10 x 10 cm, sign. vzadu Pavel Tichoň 04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186999

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Chiméra

    Položka č.: 187352

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:45

    litografie, 2007, 70 x 54 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 6/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Helena Vanišová

    Zrání

    Položka č.: 188765

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:46

    olej, plátno, 1986, 31 x 41 cm, sign. LD H. Vanišová 86, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pavlína Kahánková

    (1982)

    Kompozice I.

    Položka č.: 188767

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:47

    olej, plátno, 2003, 45 x 45 cm, studium na fakultě výtvarných umění VUT v Brně, doc. MgA Petr Kvíčala.

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Aleš Pudil

    (1961)

    Krychelná kompozice

    Položka č.: 188770

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:48

    olej, plátno, 1999, 50 x 50 cm, PD monogr. AP 99, rám, člen Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Zahrada

    Položka č.: 188804

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:49

    olej, plátno, 40 x 30 cm, sign. PD Šafář, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 9.900 CZK (396 €)

  • Vladimír Pechar

    Zamyšlená postava

    Položka č.: 188848

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:50

    strukturální olej, sololi, 1998, 47 x 40 cm, sign. PD Pechar 98, rám, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 188851

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:51

    olej, lepenka, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová 82, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Fatima

    Položka č.: 188853

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:52

    akryl, sololit, 2009, sign. PD Cerha V. 2009, vazdu popsáno autorem

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Nebeská brána

    Položka č.: 188856

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:53

    olej, sololit, 1992, 44,5 x 59,8 cm, sign. Pechar 92

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Položka č.: 188857

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:54

    akvarel, papír, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána stojícího času (Cyklus Brány)

    Položka č.: 189489

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:55

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)

    Položka č.: 189490

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:56

    barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50

  • Jana Reinerová

    Dvorek u Jana Muchy

    Položka č.: 190340

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:57

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Ivan Novosad

    Andělé

    Položka č.: 190859

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:58

    linořez, 2010, 18 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 20/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Brázdy

    Položka č.: 190860

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:59

    linořez, 2010, 14,5x15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 27/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Centralpark

    Položka č.: 190861

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:00

    linořez, 2014, 20 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 20/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)