• Karel Tondl

    (1893-1980)

    Jezdci

    Položka č.: 242604

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:30

    litografie, 8,6 x 12,2 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži,…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták voják

    Položka č.: 242607

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:31

    litografie, 12,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hrad na hoře

    Položka č.: 242606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:32

    litografie, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Výchova

    Položka č.: 242629

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:33

    linoryt, 21,1 x 10,4 cm, sign. PD Houra 90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Vzpomínání

    Položka č.: 242628

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:34

    linoryt, 17 x 10,2 cm, sign. PD Houra 87, vzadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Noc plná naděje

    Položka č.: 242627

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:35

    linoryt, 14,7 x 8,5 cm, sign. PD M. Houra 96, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Slunečný den

    Položka č.: 242626

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:36

    linoryt, 16,7 x 10,4 cm, sign. PD Houra 90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jabloň

    Položka č.: 242625

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:37

    linoryt, 21 x 10 cm, sign. PD Houra 83, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání

    Položka č.: 242624

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:38

    linoryt, 17,2 x 9,2 cm, sign. PD Houra 79, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Zimní procházka

    Položka č.: 242623

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:39

    linoryt, 19,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Propojení

    Položka č.: 242622

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:40

    linoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Houra 76, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Odpočívající akt

    Položka č.: 217047

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:41

    tužka, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PN Bělocvěv, znečištěný papír, skvrna , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dětská hlava

    Položka č.: 217046

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Móda 1952

    Položka č.: 242519

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:43

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PD Bělocvětov, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy s drdolem

    Položka č.: 242518

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dva akty

    Položka č.: 242517

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:45

    propiska, papír, 21 x 29,2 cm, sign. PN Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže II.

    Položka č.: 242516

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 242515

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:47

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy III.

    Položka č.: 242514

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:48

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, sign. LN Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Seňor Kozel

    Položka č.: 242513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozlobená

    Položka č.: 242512

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:50

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PN Bělocvětov, oboustranná kresba, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže s vousy

    Položka č.: 242511

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:51

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. LN Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 242510

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U lékaře

    Položka č.: 242509

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:53

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Za kostelem

    Položka č.: 242649

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:01

    lept, akvatinta, 1984, 9,5 x 6,2 cm, sign. DU Aleksandrov, rám, 4/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Barrandov

    Položka č.: 228563

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:02

    lept, 1960, 19,8 x 22,2 cm, sign. PD K. Dostál 60, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Náměstí

    Položka č.: 242648

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:03

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 61/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Schody

    Položka č.: 242642

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:04

    litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD A. Folprecht, pasparta, 93/160, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, I. Čipery a F. Hladíka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Položka č.: 211077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:05

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Zátiší s vázou a květinami

    Položka č.: 211076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:06

    akvarel, tužka, papír, 43,9 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu