Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:18

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Jaro

    Položka č.: 177849

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:19

    lept, 1984, 14,4 x 14,4 cm, sign. DU Josef Ruszelák 84, pasparta, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:20

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:21

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trosky

    Položka č.: 178896

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:22

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    Položka č.: 178900

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:23

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 178901

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:24

    dřevoryt, 21,2 x 35,2 cm, sign. DU Lukavský, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:25

    kvaš, papír, 41,2 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:26

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:27

    lept, 21,5 x 16,7 cm, sign. PD Jolanta Lysková, č. 41/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:28

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Piekar

    (1960)

    Jiří Orten - dvacet dva let

    Položka č.: 179109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:29

    linoryt, 1992, 54,2 x 31,2 cm, sign. PD Pavel Piekar 1992, pasparta, č. 7/8, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:30

    kolorovaná litografie, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:31

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:32

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kotrba

    Karikatura ženy

    Položka č.: 180853

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:33

    pastel, papír, 1937, 35 x 26 cm, sign. LD Kotrba 37, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Hlava ženy

    Položka č.: 180967

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:34

    litografie, 1944, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD Svolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    Položka č.: 180974

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:35

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    Položka č.: 180975

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:36

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Bárky na břehu moře

    Položka č.: 180979

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:37

    akvarel, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, sign. PD J. Syrový, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 180980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:38

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Sedící muž

    Položka č.: 180982

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:39

    lept, 1919, 26 x 22,4 cm, sign. PD Jara Poš 1919, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    Položka č.: 181684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:40

    litografie, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:41

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Trojicko-sergijevská lávra nedaleko Moskvy

    Položka č.: 185290

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:42

    mědirytina, 11,7 x 15,2 cm, PD značeno v desce A.H. Payne, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:43

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:44

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:45

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:46

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:47

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook