Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)