Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 239582

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:02

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:59

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:17

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:18

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)