Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:35

    akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 653

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:36

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 237833

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:46

    lept, 8,7 x 12 cm, sign. PD Souček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)