Karel Beneš
(1932-2021)žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Karel Beneš
(1932-2021)
Spící
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:13
litografie, 1995, 26,3 x 46,5 cm, sign. DU K. Beneš 95, č. 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Noc
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:14
litografie, 1993, 50 x 36,3 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 37/80, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)