Alena Antonová
(1930-2021)
Prokop Veliký
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:00
lept, 1994, 11 x 7,5 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 58/80, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Kvítí v konvici
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:01
suchá jehla, pastel, 2002, 12 x 8,5 cm, sign. PD A. Antonová 02, č. 41/80, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Housle
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:02
lept, 1996, 8,7 x 6,2 cm, sign. DU A. Antonová 96, č. 56/70, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Sova
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:03
lept, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. PD A. Antonová 87, č. 54/120, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Pes
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:04
lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Květina ve váze
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:05
lept, pastel, 2004, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD A. Antonová 04, č. 3/80, PF 2005, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Antonová
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:06
lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Exlibris Apollón
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:07
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Daniela Benešová
Krajina pod sněhem II.
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:08
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniela Benešová
Krajina pod sněhem I.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:09
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniela Benešová
Červená krajina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:10
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Cyril Bouda
Věž - Ex libris
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Brabcová
Společné osamění
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:12
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Elsie Bauknecht
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:13
lept, 1923, 13 x 13 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Alfred Schweyer
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:14
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Bujárek
(1913)
Sex libris
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:15
serigrafie, 6,3 x 13,9 cm, značeno LD v sítu Vladimír Bujárek, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Čech
Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:16
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Čech
Sv. Kosma a Damián
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:17
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Dajč
Mojžíš
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:18
lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vrány
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Vlčí mák u okna
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:20
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Konvalinky
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:21
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Město
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:22
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Otevřené okno
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:23
dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Krajina s motýlem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:24
dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Kvítí s motýly
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:25
dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
In memoriam Jaroslava Knytla
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:26
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Antonín Hervert
(1880-?)
Pražská můza
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Pavel Hlavatý
Katedrála
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:28
lept, 21 x 15 cm, sign. PD Hlavatý, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst
(1896-1973)
Hudební zátiší
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)