Utrecht
Položka č.: 223794Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:26
kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Moře v bouři
Položka č.: 264947Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 19:48
olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Koupající se Číňanky
Položka č.: 137165Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:36
tisk, 27,6 x 20,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Múzy
Položka č.: 259887Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03
olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno
Aktuální cena: 701 CZK (30 €)