Stojící mužský akt

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:24

    bronz, v. 20,5 cm, bronz, v dolní části poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:22

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Jezero

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:17

    olej, plátno, 32 x 41 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Na vodě

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:22

    tuž, papír, 1942, 13 x 23 cm, PD monogr. Š 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:38

    olej, sololit, 51,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Na podzim

    Položka č.: 711

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:36

    olej, karton, 62 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Tramvaj

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    fotografie, 23,5 x 17 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavba Petřínské rozhledny

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    fotografie, 21 x 17 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    cín, v. 40,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Betlém

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    9x polychromované dřevo, v. 11 - 48 cm, devět figur ze starého vyřezávaného betlému: postavy Tří králů (Baltazar, Melichar a Kašpar), dvě mužské postavy a čtvero ovcí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Studie k osvoboditelům

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    pastel, papír, 40 x 56 cm, rám, místy zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 437

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Svatý Vavřinec

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 1803, 37 x 28 cm, vzadu popsáno: den 12 April 1803, plátno při okrajích značně poškozeno, částečně uchyceno na blind rámu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Můstek

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 409

    akvarel, tužka, běloba, karton, 35 x 47,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Lebka

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Podkrkonoší

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Včas a za všech podmínek s úrodou domů - Za odzbrojení- za mír

    Položka č.: 353

    oboustranný plakát, tisk, 1962, 56,5 x 76,5 cm, vydalo Ministerstvo školství a kultury v nakladatelství Orbis. 11. červen 1962

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Oslavy svatováclavského tisíciletí v Praze

    Položka č.: 352

    plakát, tisk, 1929, 50 x 62 cm, vydáno ku příležitosti svatováclavské jubilejní výstavy konané 15. května - 10. října 1929 ve Vladislavském sále na Pražském hradě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mezinárodní sekretariát nové socialistické internacionály

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    tisk, plakát, 44,8 x 59,5 cm, plakát k Mezinárodnímu sicialistickému sjezdu v Amsterodamu, vydáno nákladem Tiskového výb. českoslov. soc.-dem. strany děln. v Praze, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Milan Špinka - Mléčným výrobkům vděčím za zdraví a sportovní úspěchy

    Položka č.: 350

    plakát, tisk, 69 x 46 cm, vydaly východočeské mlékárny Pardubice

    Maska, Ibibio, Nigérie

    Položka č.: 331

    patinované dřevo, 20. století, v. 27 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Maska, Idoma, Nigérie

    Položka č.: 330

    patinované dřevo, 20. století, v. 26,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Maska, Songye, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 329

    patinované dřevo, 20. století, v. 32,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová maska, Bembe, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 328

    patinované dřevo, 20. století, v. 31,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Položka č.: 327

    patinované dřevo, 20. století, v. 28,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová maska, Burkina Faso

    Položka č.: 326

    kolorované dřevo, 20. století, v. 32 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Caritas Romana

    Položka č.: 15

    olej, plátno, 2. pol. 18. století, 102,5 x 139 cm, rám, malba zobrazuje starý, antický námět v průběhu dějin umění mnohokrát ztvárněný. Příběh otce, Cimona, který je uvězněn a odsouzen k smrti vyhladověním, a jeho dcery Pero, která mu zachraňuje život tím, že ho při návštěvách kojí, v několika slav…

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    12, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    J. Seifert: Maminka

    Položka č.: 147

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:03

    kniha, celokožená autorská vazba značená na zadní přídeští (bz?), vyd. Albatros, Praha, 1985, il. J. Trnka, 76s., ochranné kartonové pouzdro, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu