Ludmila Jiřincová
Položka č.: 258102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12
litografie, 11,8 x 10,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu