Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare - Sonety

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Hlava Krista

    Položka č.: 470

    fix, papír, 17 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s košíkem

    Položka č.: 468

    lept, 33,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, č. 173/200, papír při okraji pasparty zahnědlý, zašpiněná a mírně otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 464

    4 x lept, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, všechny sign. PD L. jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Ho…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:53

    katalog, podpis na obálce L. Jiřincová, dvojlist se seznamem vyst. prací na výstavě v Kutné Hoře - Vlašský Dvůr, 1952, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    L. Jiřincová

    Položka č.: 1161

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 01:42

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. ŠČUG Hollar, Praha, 1950, úv. text K. Hetteš, 4čb. vyobr., sezn. vyst. prací, sešit s obálkou, nestr., dobrý stav, obálka ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné g…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dáma se škraboškou

    Položka č.: 972

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:38

    litografie, 8,4 x 3,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2*** Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Loďka

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 05:18

    lept, 6 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívčí profil

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 34,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 12:35

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 16:18

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    Položka č.: 224856

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 15:51

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Smutek

    Položka č.: 180212

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 14:34

    litografie, 1945, 11 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 216578

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:36

    litografie, 19 x 11 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 216579

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:35

    litografie, 32,5 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, z cyklu K. J. Erben Kytice, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvářička

    Položka č.: 239262

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:10

    tuš, papír, 1960, 24 x 15,5 cm, monogr. PD L. J., majitelem získáno darem od autorky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    Položka č.: 234156

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Květ

    Položka č.: 122846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 14:58

    litografie, 9,5 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    Položka č.: 231498

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:33

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)