• Václav Bláha

    V pohybu

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:28

    litografie, 2009, 26 x 38 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 44/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:29

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:30

    suchá jehla, 1986, 9,9 x 7,3 cm, sign. DU J Brazda 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Přání do nového roku

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:31

    tuš, akvarel, uhel, papír, 23,5 x 19,5 cm, sign. LD V.H. Brunner, rám, zažloutlý papír, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Tanečnice

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:32

    suchá jehla, 1985, 21,5 x 15 cm, sign. PD F. Burant 1985, č. 2/4 zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Český sen

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:33

    suchá jehla, lept, 2005, 54 x 76,5 cm, sign. PD Burget 05, č. 16/20, ruční papír, při okrajích místy otrhaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Na lovu

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:34

    linoryt, 2010, 40,5 x 60 cm, sign. PD Burget 2010, č. 8/8, místy mimo tisk drobné skvrny od tiskařské barvy, papír mírně ohmataný, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    V lese

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:35

    lept, akvatinta, 2005, 49 x 79,5 cm, sign. PD Burget 05, č. 4/21, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Démoni

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:36

    suchá jehla, 2005, 49,5 x 49 cm, sign. PD Burget 05, č. 3/14, ohmataný papír, nahoře mimo tisk ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Adela Caballero

    Santa Carlota

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:37

    dřevoryt, 1966, 24,7 x 15,5 cm, pasparta, uruguajská malířka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě

    Položka č.: 421

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:38

  • Bohuslav Coufal

    (1895-1969)

    Český Krumlov

    Položka č.: 422

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:39

    litografie, 33,5 x 18,3 cm, sign. PD Coufal, pasparta, látková páska pasparty mírně zašpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Čampulka

    Novorománský kostel a radnice na Kladně

    Položka č.: 423

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:40

    lept, akvatinta, 1979, 26 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 79, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Dívka v poli

    Položka č.: 424

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:41

    monotyp, papír, 34 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Rej rusalek

    Položka č.: 425

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:42

    monotyp, papír, 18 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dagmar Černá

    Černé labutě

    Položka č.: 426

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:43

    dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jižní portál chrámu sv. Víta

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:44

    lept, 31,3 x 25 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Simon Dittrich

    Květina

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:45

    lept, 1984, 39,5 x 29 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Všeumělec

    Položka č.: 429

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:46

    lept, 1984, 39,5 x 31 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Geometrie

    Položka č.: 430

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:47

    lept, 1978, 39 x 30,5 cm, sign. PD Dittrich 78, e. a.

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Rybář

    Položka č.: 431

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:48

    lept, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Trhání zubu

    Položka č.: 432

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:49

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD Dittrich , e. a.

  • Simon Dittrich

    Schubart

    Položka č.: 433

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:50

    lept, 1987, 39 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.

  • Simon Dittrich

    Řím

    Položka č.: 434

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:51

    lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Stará pinie nad mořem

    Položka č.: 435

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:52

    litografie , 1978, 22 x 34,5 cm, sign. PD Karel Dlabola, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Dlouhý

    (1905-1989)

    Rozlité Labe

    Položka č.: 436

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:53

    lept, 1958, 16,5 x 30,6 cm, sign. PD V. Dlouhý 58, zkušebný tisk, lehce zažloutlý papír, v horních rozích papír perforován po špendlíku, zezadu na papíru v horních rozích nalepena lepenka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Drahokoupil

    Maják

    Položka č.: 437

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:54

    dřevořez, 1964, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Drahokoupil 64, č. 6/15, Antikvariát Dlážděná

  • František Drtikol

    (1883 -1961)

    Akt s drapérií

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:55

    tisk, 1972, 29,5 x 21 cm, rám, přiležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola 1972 (Uměleckoprůmyslové museum), lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:56

    Antický motiv (Matka země), 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    Položka č.: 440

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:57

    Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU