Václav Bláha

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 241709

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:19

    litografie, 1980, 40,8 x 28,3 cm, sign. PD VBláha 80, rám, z cyklu Sprchouni - běhouni, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 241825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:55

    litografie, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 88/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu