Alena Kupčíková

(1976)

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:47

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, rám, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nati…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)