-
Neznámý autor
Červený stan
No.: 338Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:37
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M. Kalatozov, 1972, při horním a dolním okraji několik trhlinek, levý a pravý okraj mírně pomačkané, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Květa Fialová)
No.: 339Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:38
filmový plakát, 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ať žijí duchové!
No.: 340Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:39
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. O. Lipský, 1976, nepatrně opotřebené růžky, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Andrejka
No.: 341Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Lebeděv, 1970, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Heroin
No.: 342Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:41
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. H. Thiel, H.E. Brandt, 1968, při horním okraji drobná trhlinka, jinak velmi dobrý stav nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Boj sa skončí zajtra
No.: 343Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:42
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M.- Cikán, 1970, při pravém okraji trhlinky a drobně pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Vracenky
No.: 344Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:43
filmový plakát, 42x30cm, 1990, r. J. Schmidt, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Josef Bláha a Josef Vinklář)
No.: 345Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, při levém okraji trhlina cca 1cm, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Sen
No.: 346Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. P. Djordjević, 1967, jen lehce zažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pulp Fiction
No.: 347Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Studené blesky
No.: 349Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Veiczi, 1967, velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hvězdné války (Star Wars)
No.: 350Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. G. Lucas, trochu pomačkaný pravý dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
No.: 634Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
No.: 635Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
No.: 636Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
No.: 637Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
No.: 638Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
No.: 639Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
No.: 640Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
No.: 641Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Tenis
No.: 642Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
No.: 643Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mose
Surrealistický motiv
No.: 644Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
No.: 645Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fritz Müller
Mořský břeh
No.: 646Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fritz Müller
Kovárna
No.: 647Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
No.: 648Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Zděšení
No.: 649Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
No.: 650Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Provenance: Anti…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED