-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
No.: 41Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
No.: 40Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst
(1896-1973)
Hudební zátiší
No.: 30Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:29
lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Antonín Hervert
(1880-?)
Pražská můza
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:27
lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Jaroslav Dajč
(1943)
Mojžíš
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:18
lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists from Vy…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Exlibris Apollón
No.: 8Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:07
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Alena Antonová
(1930)
Kytice
No.: 7Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:06
lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Naši reprezentanti na letošním Závodu míru
No.: 97Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:36
bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
No.: 95Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Jiří Kruliš
(1942)
Na rybníky s trhavinou
No.: 85Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:24
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
No.: 82Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Co se v mládí naučíš…
No.: 67Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kosmický sňatek
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Jovan Dezort
(1934)
První vystoupení známého černošského trumpetisty
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:47
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Neznámý autor
Originální robot
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
V trstěnické experimentální škole
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Kristián Kodet
(1948)
Snění
No.: 297Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:03
olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
No.: 96Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 95Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
No.: 94Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
No.: 93Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
No.: 92Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
No.: 91Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
No.: 90Auction price: 14.000 CZK (584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
No.: 89Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED