Josef Saska
Usedlost
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:37
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Josef Saska
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:49
litografie, 29 x 17 cm, sign. DU Josef Saska, č. 2/70, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Josef Saska
Kapr
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:20
lept, 15 x 12 cm, sign. DU Josef Saska, č. 54/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Saska
PF 1998
Položka č.: 980Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:19
lept, 1997, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Josef Saska, č. 56/200, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Josef Saska
U stolu, Kapři
Položka č.: 943Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42
2x lept, 15 x 13; 10 x 7,5 cm, sign. PD J. Saska, č. 87/100; 35/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Saska
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:10
lept, 18 x 11,5 cm, sign. PD J. Saska, č. 60/60, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)