Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Prvňáčci (PF 1977)
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:10
litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)