Jindřich Vlček
(1885-1968)
Na Aisně
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:41
tuš, papír, 1934, 22,5 x 20 cm, sign. PD J. Vlček 17. 4. 1934, rám, Jindřich Vlček (5. září 1885 Malá Skalice, část obce Česká Skalice – 22. březen 1968, Hradec Králové), také znám jako Jindra Vlček, byl český malíř, autor československých známek, československý legionář. Absolvoval Uměleckoprůmyslo…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jindřich Vlček
(1885-1968)
Josef Kodet: Raněn u Vouziers
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, tuš, tužka, papír, 1934, 20 x 21 cm, sign. LD J. Vlček 1934, Jindřich Vlček (5. září 1885 Malá Skalice, část obce Česká Skalice – 22. březen 1968, Hradec Králové), také znám jako Jindra Vlček, byl český malíř, autor československých známek, československý legionář. Absolvoval Uměleckoprůmys…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)