Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. zezadu Lukáš MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)