Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Odpoledne na Olšanech

    Položka č.: 910

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:52

    olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:35

    litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:33

    experimentální grafická technika (tisk z výšky ze suché barvy), 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 3/7, A poslední jsou katakomby. Jde opět o interiér hluboko podzemí, ve kterém jsou zhotoveny hroby. Jde také o kresbu uhlem. Katakomby jsou jakýmsi městem pod městem, čímž se trochu navracím…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:30

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 3/8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu