Stanislav Kolíbal
(1925)
Torquatto Tasso: Šeptání noci
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 14:52
bibliofilie, 5x litografie a obálka St. Kolíbal, úprava O. Hlavsa, tisk Jos. Hrachovec, přel. Jan Vladislav, 11. sv. edice Milé knížky,vydal Čs. spisovatel se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1956, volné listy v obálce, 45s., maršovský ruční papír, obálka při krajích zašlá, velmi dobrý stav, Antikv…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Stanislav Kolíbal
(1925)
Kožený střevíc. Příběhy ze staré Číny
Položka č.: 1134Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 11:10
bibliofilie, 7x dřevoryt St. Kolíbal, typo. O. Menhart, překlad Dr. Jaroslav Průšek, X. svazek Příběhů v Pourově edici, vydal V. Pour, Praha 1948, 72 s., volné listy v papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladat…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Stanislav Kolíbal
(1925)
Tao
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:09
mezzotinta, 1993, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kolíbal 93, rám, autorský tisk, DU slepotiskové ratítko Lyra Pragensis, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu