Kamil Lhoták
(1912)
Signovaná reprodukce malby
No.: 32Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31
tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids