Kamil Lhoták

(1912)

  • Kamil Lhoták

    (1912)

    Signovaná reprodukce malby

    No.: 32

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31

    tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids