V. Měchura
Luční kvítí ve váze
No.: 626Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)