V. Měchura

  • V. Měchura

    No.: 111

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 14:50

    olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu

    Current price: 1.200 CZK (50 €)