Rudolf František Najman

(1892-?)

Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Květina

    Položka č.: 650

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:32

    olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Antikvariát Dláž…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)