Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
No.: 650Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Provenance: Anti…
Current price: 1.600 CZK (67 €)