Tavík František Šimon

(1877-1942)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Notre Dame

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:36

    akvatinta, lept, 1911, 25 x 27 cm, sign. PD F. T. Šimon, č. 1/250, značeno v desce DU FTŠ 1911, zažloutlý papír, na okrají nažloutlé skvrnky, levý roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Paříž

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:37

    akvatinta, 32 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce DU, papírová pasparta kolem grafiky mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)