Tavík František Šimon

(1877-1942)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    Položka č.: 236827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:31

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Indické ženy

    Položka č.: 236869

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:13

    dřevoryt, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)