Alena Málková

(1927)

  • Alena Málková

    (1927)

    Postavy

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59

    litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)