Jiří Bouda
Vysoký Chlumec
Položka č.: 250825Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 15:12
litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)