Egisto Lancerotto

(1847-1916)

  • Egisto Lancerotto

    (1847-1916)

    Italka

    Položka č.: 282031

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:38

    olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK