Otakar Livora
(1914-?)
Bakovský kostel
No.: 191Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:10
olej, lepenka, 1937, 40 x 47 cm, sign. PD Livora 37, rám, zvlněno
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Otakar Livora
(1914-?)
Hrad Zvířetice
No.: 190Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:09
olej, dřevěná deska, 49 x 41 cm, sign. PD Livora, rám
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Otakar Livora
(1914-?)
Pohled na Bakov
No.: 189Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:08
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám