• Lorenc

    Jedlíci brambor (podle van Gogha)

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:00

    dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)