Jaromír Barva
Domy
Položka č.: 269049Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:31
litografie, 1981, 32 x 15 cm, sign. PD Barva 81, č. 24/90
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Domy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)