Marie Vindišová
PF 78
Položka č.: 269070Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:52
litografie, 1977, 30 x 21,5 cm, sign. PD M. Vindišová
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
PF 78
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)